Creative WP-Series Headphones

WARSZAWA – 9 maja 2011 r. – Firma Creative Technology Ltd zaprezentowała słuchawki do słuchania muzyki i komunikacji bezprzewodowej - Creative WP-450, WP-350 i WP-250. Modele te wyposażone w „niewidzialny mikrofon”, stanowią dobre uzupełnienie telefonów iPhone, Blackberry i Android oraz innych urządzeń, np. takich jak iPod.

Nowe modele z serii WP zaprojektowane zostały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach telefonów komórkowych. Są to słuchawki klasy premium, zapewniające najwyższą jakość odsłuchu dźwięku, kryształowo czysty dźwięk głosu podczas rozmów telefonicznych i łączność bezprzewodową. Posiadają także wbudowany w słuchawkę „niewidzialny mikrofon”.

„Zaprojektowaliśmy słuchawki z serii Creative WP, aby zapewnić wszystkim użytkownikom najwyższą jakość bezprzewodowej komunikacji głosowej i odtwarzania muzyki przy użyciu tylko jednej pary słuchawek” — powiedziała Ting Lai Chu, wiceprezes grupy zaawansowanych multimediów w firmie Creative Technology Ltd.

Najważniejsze cechy słuchawek Bluetooth z z serii Creative WP

Słuchawki Creative WP-450

Ergonomiczne słuchawki klasy premium do bezprzewodowego odtwarzania muzyki i komunikacji głosowej

Wysoka jakość muzyki i wyraźne rozmowy głosowe ze wszystkich zgodnych modeli telefonów i urządzeń audio Bluetooth.„Niewidzialny mikrofon” z tłumieniem szumów i funkcjami poprawy głosu zapewnia wyraźne rozmowy głosowe w hałaśliwym otoczeniu.Doskonała synchronizacja dźwięku i obrazu dzięki technologii apt-X.Łatwy dostęp do sterowania rozmowami i odtwarzaniem z przyciskami poziomu dźwięku.Lekka konstrukcja nauszna z miękkimi poduszeczkami ze sztucznej skóry.Słuchawki składają się w niewielki pakiet, ułatwiając przechowywanie i transport.Wydłużony czas odtwarzania muzyki do 8 godzin i czas rozmów do 9 godzin.W zestawie miękki ochronny futerał do transportu i kabel USB do ładowania.

Słuchawki Creative WP-350

Wysoka jakość bezprzewodowego odtwarzania muzyki i komunikacji głosowej

Model ten współdzieli te same właściwości akustyczne co oceniany wysoko Creative WP-300 — ale wyposażony został w niewidoczny mikrofonWysoka jakość muzyki i wyraźne rozmowy głosowe ze wszystkich zgodnych modeli telefonów i urządzeń audio Bluetooth.„Niewidzialny mikrofon” z tłumieniem szumów i funkcjami poprawy głosu zapewnia wyraźne rozmowy głosowe w hałaśliwym otoczeniu.Doskonała synchronizacja dźwięku i obrazu dzięki technologii apt-X.Łatwy dostęp do sterowania rozmowami i odtwarzaniem z przyciskami poziomu dźwięku.Lekka konstrukcja nauszna z miękkimi poduszeczkami ze sztucznej skóry.Składana na płasko konstrukcja ułatwia przenoszenie.Wydłużony czas odtwarzania muzyki do 8 godzin i czas rozmów do 9 godzin.W zestawie miękki ochronny futerał do transportu i kabel USB do ładowania.

Słuchawki Creative WP-250

Wysoka jakość bezprzewodowego odtwarzania muzyki i komunikacji głosowej dla aktywnego stylu życia

Strumieniowe przesyłanie muzyki wysokiej jakości i wyraźnych rozmów głosowych ze wszystkich zgodnych modeli telefonów i urządzeń audio Bluetooth.Konstrukcja douszna z prowadzeniem kabla za szyją zapewnia bezpieczne mocowanie podczas aktywnego użytkowania.„Niewidzialny mikrofon” zapewnia wyraźne rozmowy głosowe.Wygodne sterowanie połączeniami i odtwarzaniem z regulacją poziomu dźwięku na słuchawkach.

Cena i dostępność

Słuchawki Creative WP-450, Creative WP-350 i Creative WP-250 będą dostępne w Polsce w następujących sugerowanych cenach detalicznych:

Słuchawki Creative WP-450 będą dostępne począwszy od września 2011 roku po sugerowanej cenie detalicznej 499 PLNSłuchawki Creative WP-350 będą dostępne począwszy od końca maja 2011 roku po sugerowanej cenie detalicznej 399 PLNSłuchawki Creative WP-250 będą dostępne począwszy od września 2011 roku po sugerowanej cenie detalicznej 229 PLN

Więcej informacji na temat słuchawek Creative WP-450, Creative WP-350 i Creative WP-250 można znaleźć na stronie www.creative.com/purewireless.

powrót pobierz