Creative D80

WARSZAWA – 9 maja 2011 r. – Firma Creative Technology Ltd zaprezentowała całkowicie bezprzewodowy, jednoelementowy głośnik Bluetooth D80. Najnowszy model głośników bezprzewodowych Creative jest jednocześnie najbardziej przystępnym cenowo jednoelementowym głośnikiem Bluetooth w historii firmy — aby zapewnić jego popularność na rynku, został wyceniony na zaledwie 159 PLN.

„Tempo, w jakim urządzenia Bluetooth z wbudowanymi funkcjami odtwarzania muzyki zdobywają popularność wzrosło ogromnie w ciągu kilku ostatnich lat. Większość osób przechowuje dziś swoją muzykę w przenośnych urządzeniach z interfejsem Bluetooth, takich jak iPhone, telefon z systemem Android, Blackberry lub na tabletach iPad lub Creative ZiiO. Głośnik Creative D80 został zaprojektowany jako niewielki głośnik Bluetooth doskonale nadający się do współpracy z tymi urządzeniami bezprzewodowymi. Co więcej, łącząc Creative D80 z odtwarzaczem Creative ZEN Style M300, dostaje się jeden z najtańszych dostępnych na rynku bezprzewodowych systemów muzycznych” — powiedziała Ting Lai Chu, wiceprezes grupy zaawansowanych multimediów w firmie Creative Technology Ltd.

Najważniejsze cechy głośnika bezprzewodowego Creative D80

Odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowego ze wszystkich zgodnych stereofonicznych urządzeń Bluetooth*, takich jak iPhone, Blackberry, telefony i tablety takie jak Creative ZiiO i iPad.Szybkie i łatwe połączenie Bluetooth.Zasilanie z sieci energetycznej.

Dwa pełnozakresowe głośniki o średnicy 3 cali zapewniają pełny i dynamiczny dźwięk.Dostępny w kolorze białym z różową, niebieską lub zieloną osłoną albo w kolorze czarnym z czarną osłoną.Zintegrowane wejście AUX dla innych urządzeń audio.

*Obsługa profilu A2DP/AVRCP.

Cena i dostępność

Głośniki bezprzewodowe Creative D80 będą dostępne w w Polsce od połowy maja 2011 r. w sugerowanej cenie detalicznej 159 PLN

Więcej informacji na temat bezprzewodowych głośników Creative D80 można znaleźć pod adresem www.creative.com/purewireless.

powrót pobierz