Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

 

Wprowadzenie marki Creative na rynki Europy Wschodniej w 1998 roku oraz efektywne zarządzanie sprzedażą produktów Creative na terenie Europy Wschodniej i Rosji, to jedynie część osiągnięć teamu, z którego powstała w roku 2009 firma PowerSales International - jedyny przedstawiciel firmy Creative w Europie Centralnej.

Jesteśmy profesjonalistami w branży IT/CE mocno skoncentrowanymi na odnoszeniu spektakularnych sukcesów w sprzedaży i promocji prowadzonych przez nas marek.

Unikalne metody współpracy z Klientem doskonalone na przestrzeni lat, takie jak szerokie dotarcie poprzez sieć dystrybutorów oraz bezpośrednio współpracujących z nimi Terytorialnych Menadżerów Sprzedaży (TAM), obsługujących wszystkie sieci retailowe w regionie, połączone z profesjonalnym marketingiem zbudowanym w oparciu o wieloletnie relacje z mediami to gwarancja sukcesu naszej firmy.

Każdy z Territory Account Manegerów dodatkowo wspomagany jest przez sztab wyszkolonych, profesjonalnych promotorek zlokalizowanych w dużych i średnich marketach, odpowiadających za sprzedaż oraz służących pomocą klientowi końcowemu w dokonaniu właściwego wyboru. Kolejnym atutem w strukturze sprzedażowo - marketingowej naszej firmy są biura zlokalizowane na Słowacji i w Rosji, a biuro słowackie dodatkowo zarządza sprzedażą w Czechach. Tak rozbudowana struktura sprzedaży oraz szeroka sieć agentów pozwala na dogłębne dotarcie i zrozumienie rynku sprzedaży, a zapewnienie ciągłego i bliskiego kontaktu klient - vendor umożliwia dokładne zaplanowanie i wdrażanie akcji intensyfikujących sprzedaż produktów dla marek prowadzonych przez PowerSales International.